Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků uživatele "PepaHCV" |  vypnout filtr

06.09.2017, 23:16

TO: jiri.zaplatile: Dvě naše největší posilyjsou Pšurný a Pojkar. První z nich odehrál oba venkovní přípravné duely. Pojkar hrál přípravák ve Dvoře a patřil k nejlepším. Přehled,zkušenosti... Tady bych se nebál.

Pepahcv | Vrchlabí
04.08.2017, 22:19

Taky jsem četl že se to bude losovat znovu Smajlík Co se týká Martina Klementa tak je to nesporně kvalitní obránce, kterého je na kraj škoda. Je pravda že na druhou stranu tým několikrát oslabil (ač někdy jen kvůli svému jménu). Každopádně mu patří velké díky za jeho působení tady. Rozlučku nestíhám, vracím se z dovolené těsně před startem sezóny. Snad na domácí zápas proti Dvoru. *TRUBKA

04.08.2017, 12:53

04.08.2017, 12:51

odkaz

Zatím to není oficiální, ale snad se zase nebude znovu losovat Smajlík 11 týmů, kdyby to byla pravda tak 10 a tak by se hrálo v každém kole pět zápasů a nikdo by nemusel mít volno.

01.08.2017, 18:27

Savlis: Také nepochybuji že příprava probídá podle plánu. Jinak co se týká přípravných zápasů tak nedávno byl na hokej.cz článek s rozpisy přípravných utkání druholigových týmů. Vrchlabí tam mělo napsané čtyři přípravné duely, ale nechtěl jsem to sem dávat aby mě tu nepsali že sem dávám něco co ještě není naplno domluvené. K těm 4 přípravákům pak podle mě přidají nějaký tým, který se tu bude chvíli připravovat ať už univerzitní jako ty Američani loňi, nebo Litoměřice.

26.05.2017, 13:12

odkaz

:V

20.03.2017, 20:39

Krásná série. Dnes to rozhodla lepší produktivita hráčů Kobry a taky škoda té rychlé vyrovnávací branky. Celkově se nemáme za co stydět, byli to dobré a vyrovnané zápasy. Kobra postupuje zaslouženě, byla o něco hokejovější. Jsem zvědavý, kam to dotáhne.

19.03.2017, 23:41

Ze série s Kobrou jsem viděl první tři zápasy. Z každého z nich by se dali vybrat světlé momenty. V prvním zápase hlavně první třetina, ve druhém zápase třetina dvě a tři. Třetí utkání na Kobře bylo vyrovnané, zase nevyšla první třetina, jinak by to šlo. Včera nevím, ale ty hokeje jsou vyrovnané a já věřím že jsme se poučili a třeba překvapíme. Začíná to disciplínou. Kobra má doma super přesilovky, takže pokud možno hrát čistě. Velký rozdíl byl před brankou, hráči se musí cpát více před brankáře. Jinak nesouhlasím s názorem že bychom měli bránit a hrát na brejky, první zápas a začátek utkání, kde jsme vedli 2:0 rozhodně nebyl o nějakém betonu.

18.03.2017, 21:20

TO: hermoch potrefená husa se ozvala, nebo máš dva účty jako Leden a hermoch?

Asi s touto diskuzí skončím. Info pana Jakubce zjistím i na facebooku a pokud tu nebude admin, který to tu vyčistí od provokatérů a budeme se tu pořád rozčilovat tak je celá ta diskuze k ničemu.

18.03.2017, 21:06

Existuje tu něco jako redakce, která by mohla zabránit banem psát provokativní a duševně slabší komentáře? Děkuji Smajlík

16.03.2017, 21:55

Vyrovnaný zápas pro Kobru, ale nevadí. Škoda první třetiny, ale opět tu byla bojovnost a zasloužené vyrovnání. Čekal jsem že to hráče Kobry rozhodí a nás posadí na koně, ale zachránila je přesilovka. Nechápu jak mohl po těch všech prasárnách dohrát do konce Jakeš. Měl bych jedinou výtku a to málo střel v přesilovkách.

PepaHCV | Vrchlabí
14.03.2017, 22:20

Krásný hokej, velké poděkování všem hráčům Smajlík Ani nevím koho chválit, kolektivně skvělý výkon. Myslím že hráči Kobry neunášejí jak to že prohrávají, tak diváckou kulisu. Dnes tam byli zákroky za hranou, ten závěr vysloveně nezvládli. Chtělo by to tedy ve čtvrtek jet do Prahy v co největším počtu lidí a zkusit je to v tom pekle uvařit, nejsou na to zvyklí. Jsem zvědavý koho nasadí Kobra ve čtvrtek do branky, Kobří nervák dnes poněkud odjel a ukázalo se že dvojka je možná lepší. Už se těším na další zápas v domácím prostředí. HCV oléé *TRUBKA

13.03.2017, 22:04

TO: HCSV1997 Hele s rozhodčím bylo hůř, teď bych ani neměl moc výhrad. Jasně ta vysoká hůl do konce, pár přehmatů, ale nebál se vyloučit Kobru i do třech a hlavně odpískal faul v prodloužení. A celkově pískal docela na obě strany, jako byli tady jiní exoti...

13.03.2017, 22:02

TO: Chosebk Taky jsem na to přišel. Já takhle někdy kouknu během sezóny jak hrajete, ale tomuhle rozumím. Gratuluji k první výhře v sérii Smajlík

12.03.2017, 18:31

Chosebk: Zdravím do Havlíčkova Brodu, hned se jdu podívat na internetovou tv na přímý přenos aspoň třetí třetiny. Smajlík

Ještě jsem zapomněl na nešťastný faul Martina Klementa. Opravdu to byl pane rozhodčí faul do konce zápasu? Nešťastné zasažení vysokou holí do obličeje, snad bude domácí kapitán ok. Každopádně podle pravidel 2+2 minuty za hru vysokou holí.

12.03.2017, 18:26

Dnes to byl super výlet. Povedla se hlavně první třetina, možná to domácí trochu podcenili. Každopádně po dvou třetinách jsme zaslouženě vedli o dvě branky. Jediným problémem dnes byli zbytečné fauly v útočné třetině, k tomu jeden po oplácení a Kobra v přesilovkách srovnala. Potom jsme měli i trochu štěstíčka u tyčky a břevna, ale to k dobrému brankáři patří a Kuba Jelínek dnes svého kolegu na druhé straně jasně předčil Smajlík . V prodloužení rozhodla hloupost hráče Kobry a zbytečný faul. Největší rozdíl pak byl samozřejmě ve fanoušcích. V Praze jsme byli doma a věřím že to bude ve čtvrtek podobné. *TRUBKA V úterý to bude další vyrovnaný zápas, tahle série bude podle mě hodně dlouhá *BOJ

07.03.2017, 23:23

Hokej jsem bohužel neviděl, ale je to jeden zápas tak lidi neblázněte že je vše špatně. A na ty přivandrovalce z Trutnova, či Pražáky se vykašleme. Nechápu proč na ně někdo reaguje. Jedněm skončila sezóna a druhý tu komentuje něco co vidí cestou z lyží max 2x za rok.

Ve čtvrtek to bude pořádná bitva, která rozhodne tuhle fantastickou sérii. Již díky domácímu prostředí více věřím našim Smajlík

27.02.2017, 21:37

TO: Skijumper Všem chytrákům a trenérům? O tom že se tu prohraje tu psal jen leden. Pak jem tu psal já a další lidé názory k zápasu, ale nikdo jiný než leden tady kluky nezatratil. Přece nebudu psát že je vše top, když nebylo. Přesto jsem hráče nezatratil a psal jsem že máme šanci. Jinak dnešek nekomentuji, snad se do Kolína dostanu v pátek.

25.02.2017, 20:55

Dnes má prohra tři důvody

1) Skvělý Koutský.
2) Chyby v obraně a to není jen o obráncích.
3) Zakončení, střel vedle bylo moc.

Na závěr se těším na komentář pánů Hlaváče a Jakubce. Naše střídačka mohla prokázat více odvahy a odvolat brankáře dřív. To samé time out.

Celkově vyrovnaný zápas v solidní kulise. Pokud zlepšíme zakončení a začnou padat branky tak máme šancí.